CZK / EUR

Nová spolupráce Wilier & team COLOMBIA od roku 2013

18.12.2012

Rozvíjející se tým COLOMBIA bude od roku 2013 jezdit na kolech WILIER.

Jeden z majitelů společnosti Wilier Triestina Andrea Gasteldello prohlásil o budoucí spolupráci: "Spolupráce s týmem COLOMBIA je významným krokem na naší cestě a novou výzvou. S leaderem týmu Cladiem Cortim, výborným manažerem a velkou osobností, toho máme hodně společného, zejmána díky jeho skvělým výkonům, jichž dosáhl jako jezdec v týmu Supermercati Brianzoli, se kterým jsme v letech 1984-1985 také spolupracovali. Věříme v potenciál, který ukrývá tým COLOMBIA a jsme si jisti, že tento tým má šanci prosadit se na mezinárodní scéně. Spolupráce je pro nás důležitá i z obchodního hlediska, jelikož Jižní Amerika představuje významný trh a věříme, že země s cyklistickým dědictvím jako je právě Kolumbie představuje obrovskou příležitost."

Manžer týmu COLOMBIA Claudio Corti září optimismem z nové spolupráce : "Wilier je italská značka s dlouhou tradicí. Tým COLOMBIA v minulé premiérové sezóně přišel s řadou mladých a talentovaných jezdců. Jsme přesvědčeni, že naše druhá sezóna bude ještě více úspešná než ta první a doufáme, že se zúčastníme alespoň jedné Grand Tour."

Wilier Team 
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
© 2012 Wilier | KCK Cyklosport - MODE, s.r.o.
 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb jen technické(nutné) soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
JavaScript musí být povolen