CZK / EUR

Nové posily Wilier v USA - Team Exergy a Vanderkitten

11.03.2013

Společnost Wilier Triestina a Wilier Triestina USA hrdě oznamují novou spolupráci s týmy Exergy a Vanderkitten.

Prezident společnosti Wilier Triestina USA popsal rozhodnutí sponzorovat tyto dva týmy takto: "Tento rok byl pro cyklistiku náročný a my chceme do světa vyslat zprávu, že sport je krásná věc. Budeme pokračovat v podporování cyklistiky na té nejvyšší úrovni a v globálním měřítku. Uzavření spolupráce s dalšími dvěma týmy Exergy a Vanderkitten těsně po oznámení spolupráce s týmem Colombia, je náš sportovní závazek, ale zároveň to dokazuje, že společnost Wilier se neustále rozvíjí a má snahu se i nadále vyvíjet v globálním měřítku, což podporuje rostoucí prodeje."


Team Exergy přináší do cyklistiky mnoho nových talentů a team Vanderkitten je složen z úspěšných žen a Vanderkitten se vyvinulo v organizaci, která se zaměřuje na zviditelnění úspěšných žen a inspiraci ostatních těmito příběhy. Společnost Wilier Triestina je hrdá, že je součástí týmu a může podpořit ženskou cyklistiku.

Wilier Team 
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
© 2012 Wilier | KCK Cyklosport - MODE, s.r.o.
 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb jen technické(nutné) soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
JavaScript musí být povolen