CZK / EUR

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY VLASTNÍKY KOLA IZOARD XP

11.05.2020

Společnost Wilier Triestina již po desetiletí vyrábí kola té nejvyšší kvality. Za kvalitou a dobrým jménem společnosti je skryto mnoho investic do testování produktů, aby vyhovovaly všem zákaznickým požadavkům. Občas se ale může stát, že se vyskytne chyba i v těch nejnáročnějšícj testech.

Společnost Wilier Triestina je bohužel nucena oznámit, že některé vidlice kola IZOARD XP odeslané ze společnosti v odbdobí od 1.10.2011 do 19.10.2012, mohou být závadné.

Společnost Wilier Triestina vyhlašuje dobrovolné preventivní ověření vidlic, abyste byli ubezpečeni, že Vaše kolo IZOARD XP je bezpečné. Proto Vás žádáme, abyste momentálně přestali užívat Vaše kolo IZOARD XP, dokud neproběhne kontrola. Předem se omlouváme za nepříjemnosti.

Kola IZOARD XP, která byla odeslána ze společnosti Wilier po 22.10.2012 jsou se zárukou, bezpečná v každém ohledu.

Detaily pro ověření bezpečnosti:
Jméno produktu: IZOARD XP
Riziko: Použití kola IZOARD XP s "vadnou" vidlicí může mít za následek prasknutí. Za jistých okolností může dojít i k pádu jezdce, což může mít závažnější dopady.
Popis závady: Některé vidlice mají použitou tenší vrstvu Al než je standard.
Návod k ověření Vaší vidlice: Pokud bylo kolo nakoupeno od 1.10.2011, prosíme nepoužívejte nadále Vaše kolo IZOARD XP a nejprve ověřte bezpečnost vidlice. To uděláte pomocí sériového čísla, které je na vidlici. Prosím navštivte Vašeho prodejce kola IZOARD XP, aby za Vás vidlici odmontoval a zjistil sériové číslo.

Sériové číslo lze ověřit na webu wilier.it, ale rádi Vám s ověřením pomůžeme, pokud si nebudete vědět rady. Jedná se seriová čísla  LH0001 až LH4000.

Zašlete prosím sériové číslo na e-mail: zemanek@kckcyklosport.cz nebo office3@kckcyklosport.cz. Můžete také volat na číslo: 577 002 081.

Pokud bude Vaše vidlice součástí potencionálně vadné série, bude Vám nahrazena. Podrobnosti vám poskytne Váš prodejce kola IZOARD XP.

Děkujeme za pochopení a podporu.

Wilier Team
 
FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
© 2012 Wilier | KCK Cyklosport - MODE, s.r.o.
 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb jen technické(nutné) soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
JavaScript musí být povolen