Košík 0 CZK 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

Mark Cavendish a jeho FILANTE SLR na Tour de France

Datum: 2.7. 2024

Spurt do cíle, kam ještě nikdo nikdy nedorazil. Sir Mark Cavendish se pokusí během Tour de France získat své 35. etapové vítězství na nejslavnějším etapovém závodě světa, na Grande boucle alias Staré dámě, jak Francouzi rádi svůj národní sportovní klenot nazývají.

Aktuálně je se svými 34. vítězstvími na první příčce s jedním z největších jezdců cyklistické historie, s Eddym Merckxem. Podaří se mu překonat současný rekord?


Kolo FILANTE SLR v limitované edici CVNDSH si u nás můžete objednat  do 31.12.2024 s příplatkem 2000 EUR za barvu F21 - CVNDS. "The Manx Missile" bude usilovat o prestižní rekord na speciální edici kola Wilier FILANTE SLR CVNDSH, která byla vytvořena během Markovy návštěvy v sídle společnosti Wilier. Rychlík z ostrova Man měl o speciálním designu jasno: "FILANTE SLR je pro mě perfektní kolo, ale chtěl jsem něco víc. Každý má svůj vlastní vkus, a proto rád přidávám svůj vlastní dotek ke kolům, která používám, protože jsou již 20 let nedílnou součástí mého profesního života."A  co vlastně speciální edice kola FILANTE SLR CVNDSH představuje? Zelená barva je odkazem na zelený trikot Tour de France, symbol nejlepšího sprintera. Jasně žlutá barva představuje prestiž žlutého trikotu, symbolu vůdcovství na Tour de France, a vzdává hold všem jeho vítězstvím na Grande boucle. Modrá, červená a černá pak doplňují lak a připomínají barvy duhy a titul mistra světa v silniční cyklistice, který Mark získal v roce 2011 v Kodani.