Košík 0 CZK 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

NOVINKY 2024

Datum: 10.10. 2023

Nový rok s sebou zpravidla přináší spoustu novinek a u Wilieru to v letošním roce platí dvojnásob.

Sezóna 2023 bude brzy minulostí a my se můžeme těšit, co všechno s sebou přinese rok 2024. A rovnou z kraje můžeme konstatovat, že Wilier toho přinese opravdu hodně! Celkem 6 nových modelů doplní stávají flotilu kol této italské značky. Novinek se dočkáme napříč všemi kategoriemi - silnice, gravel, MTB, ale i u Hybridů. Pokud hledáte na následující sezónu hledáte nový stroj, tak doporučejeme číst dále, protože chystané novinky opravdu stojí zato.FILANTE SL


Lehkost, tuhost a aerodynamika, to jsou klíčové vlastnosti kola FILANTE SLR. Novinka v podobě verze FILANTE SL přejímá veškeré klíčové prvky, jakou jsou tvar rámu, geometrie, ale i aerodynamické vlastnosti. Díky použití jiného typu karbonového vlákna a způsobu vrstvení, dokázali konstruktéři udělat rám, který je pohodlnější a váží pouze o zlomek méně než závodní verze SLR.


RAVE SL


Pokud hledáte kolo, které spojuje to nejlepší ze silničního kola a gravelu, jste na správném místě. RAVE SL je univerzál, který vás nezklame v žádné situaci. Geometrie rámu představuje kompromis mezi závodním a pohodlným posezem, nemusíte se tak bát dlouhých hodin v sedle.


ADLAR


Pokud je dobrodružství podmínkou vašeho spokojeného života, tak nového ADLARA zkrátka musíte mít. S tímto modelem posunuje Wilier svou flotilu gravelových kol zase o kus dále. V rámci geometrie má rám spoustu společného s horským kolem, takže nemusíte mít obavy vyrazit do náročnějšího terénu, a to i když jste "plně naloženi". S balením na dlouhé výlety se opravdu omezovat nemusíte, díky zesílené konstrukci rám umožňuje vést až 35 kg v brašnách, či jiném vybavení.


URTA MAX SLR


Tohle celoodpružené MTB se zdvihem 120 mm je navrženo tak, aby poskytlo továrnímu týmu Wilier-Pirelli všestranné závodní kolo se špičkovými jizdními vlastnostmi a přesnou ovladatelností. Již po několika šlápnutích zjistíte, že kolo je jako stvořené pro závodní nasazení, ale i pro jízdu na náročnějších trailech. Nebojte se toho a běžte do toho na MAX!GARDA HY


Univerzální silniční kolo s pohodlnou geometrií, které vás díky dopomoci v podobě motoru MAHLE X35+ dostane ještě o kus dále. Pokud máte obavy, že bude kolo s motorem příliš těžké, nezoufejte. Celková hmotnost pohonného systému váží pouhých 3,5 kg. Pohodová jízda bez stresu, to je nová GARDA HYBRID!


ADLAR HY


Karbonový rám, moderní a pohodlná geometrie, skvělá ovladatelnost, motorová asistence vážící pouhých 3,9 kg a možnost osazení odpruženou vidlicí - že by gravel bike snů? I takhle se dají shrnout vlastnosti modelu ADLAR HYBRID. Nebojte se dobrodružství a dostaňte se díky motorové asistenci ještě dále!