Košík 0 CZK 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

V jakém stavu mi dorazí kolo objednané z e-shopu?

Datum: 14.7. 2023

Mnozí z vás se ptáte, v jakém stavu kolo dorazí, když si ho objednáte přes náš e-shop. Pojďme se na to společně podívat.

Kolo k vám dorazí poctivě zabelené v originální krabici Wilier Triestina. Šířka a délka krabice se může mírně lišit dle objednaného modelu, nebo velikosti. Zde si rozbalení a sestavení předvedeme u modelu FILANTE SLR.

V případě, že nejste doma vybavení příslušným profesionálním nářadím nebo nemáte potřebné znalosti a zkušenosti se stavbou kola, nedoporučujeme si kolo sestavovat sami, ale navštívit jednoho z našich autorizovaných prodejců, případně odborný servis ve vašem okolí.Při otevírání krabice buďte opatrní, krabice jsou zabezpečeny kovovými sponami, které je potřeba z krabice vyjmout, aby později nedošlo k poškrábání komponent uvnitř krabice při vytahování. Kolo doporučujeme následně umístit do dílenského stojanu.V dalších krocích je kolo potřeba osadit sedlovkou, řídítky či integrovaným kokpitem. Vždy je nutné dodržet utahovací momenty doporučené výrobcem!Jakmile jsou všechny komponenty na kole namontovány, zbývá doladit detaily jako omotávka řídítek, sklon sedla nebo tlak v pneumatikách. 
A je to! Jak vypadá výsledek? Posuďte sami :-).