Košík 0 CZK 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

Všestranný gravel bike, který nezklame

Datum: 29.8. 2023

Gravelový model JENA Disc je v nabídce Wilieru už poměrně dlouhou dobu a stále je mezi zákazníky velmi oblíbený. Proč? Kolo má řadu výhod, které může nabídnout.


Lehkost a komfortně-sportovní geometrie


Přestože kolo JENA představuje čistokrevný gravel bike, může se pyšnit neobyčejně lehkým rámem, který se dostává pod magickou hodnotu jednoho kilogramu. Přesně pak na hodnotu 995 g u velikosti M. Díky lehkému rámu je kolo agilní, dobře ovladatelné a v táhlých stoupaních žene jezdce kupředu. Geometrie kola má v jistých prvcích závodní charakter, ale přesto je kladen důraz zejména na komfort jezdce a ovladatelnost v obtížnějším terénu. Zadní stavba je designovaná tak, aby byla schopna absorbovat drobné nerovnosti, které jsou na stěrkových cestách na denním pořádku.
Široká použitelnost


"Jena nemá limity". Rám nabízí díky své konstrukci širokou průchodnost pro pláště, tudíž zde můžete bez obav instalovat pláště o reálné šíři až 48 mm. Pokud se rozhodnete kolo používat na delší cesty nebo bikepacking, najdete zde podporu pro uchycení nejrůznějších držáků tašek, lahví, nosičů, ale i blatníků.


 

Jednoplacka nebo dvouplacka?


JENA umí oboje. V případě, že chcete kolo používat s jednopřevodníkem, jednoduše odděláte držák na přesmykač a nebo naopak. Kolo tak můžete jednoduše přizpůsobit vaším potřebám a terénu, ve kterém jezdíte nejčastěji. Pokud vás model JENA zaujal, prohlédněte si naši bohatou nabídku. Stačí kliknout - AKTUÁLNÍ NABÍDKA KOL JENA DISC.